Salon Bydgoszcz, ul. Fordońska 264

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00

kontakt

Salon Toruń, ul. Wschodnia 38

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00

kontakt

HATCHBACK

Dostępne od ręki
Umów się na jazdę próbną
Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz sms’em potwierdzenie
Twoje dane nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych
Up Polo Golf HB Golf Variant Golf Sportsvan Golf GTI/R Passat Passat Variant Arteon T-Cross T-Roc Tiguan Tiguan Allspace Touareg Touran Sharan E-Golf Golf GTE
Marker Salon Bydgoszcz ul. Fordońska 264

Volkswagen Plichta

ul. Fordońska 264

85-790 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9.00 - 19.00 sobota 9.00 - 15.00

Serwis

tel.: 52 567 39 60 tel.: 570 164 374email: vwserwis.bydgoszcz@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00

Części i Akcesoria

tel.: 52 567 39 59 email: czesci.bydgoszcz@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00
Mateusz Cylkowski
Mateusz Cylkowski
Doradca ds. Blacharsko-Lakierniczych kom.: 570164478 email: m.cylkowski@plichta.com.pl
Michał Opasiński
Michał Opasiński
Doradca Serwisowy kom.: 519535171 email: m.opasinski@plichta.com.pl
Jacek Malczyński
Jacek Malczyński
Doradca Serwisowy kom.: 570164696 email: j.malczynski@plichta.com.pl
Tomasz Janosz
Tomasz Janosz
Doradca Serwisowy kom.: 570700973 email: t.janosz@plichta.com.pl
Paweł Puppel
Paweł Puppel
Doradca Serwisowy kom.: 570164623 email: p.puppel@plichta.com.pl
Aleksander Lewandowski
Aleksander Lewandowski
Specjalista ds. sprzedaży tel.: 52 567 39 50 kom.: 534 364 916 email: a.lewandowski@plichta.com.pl
Jolanta Juchcińska
Jolanta Juchcińska
Specjalista ds. sprzedaży tel.: 52 567 39 50 kom.: 570 164 816 email: j.juchcinska@plichta.com.pl
Szymon Marks
Szymon Marks
Specjalista ds. sprzedaży internetowej tel.: 52 567 39 50 kom.: 726 639 273 email: s.marks@plichta.com.pl
Bartosz Andrzejewski
Bartosz Andrzejewski
Specjalista ds. sprzedaży tel.: 52 567 39 50 kom.: 726 640 729 email: b.andrzejewski@plichta.com.pl
Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski
Kierownik działu handlowego tel.: 52 567 39 50 kom.: 519 535 225 email: m.kwiatkowski@plichta.com.pl
Beata Landowska
Beata Landowska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 52 567 39 50 kom.: 570 164 446 email: b.landowska@plichta.com.pl
Anna Klewicz
Anna Klewicz
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 52 567 39 50 kom.: 570 164 446 email: a.klewicz@plichta.com.pl
Łukasz Sokal
Łukasz Sokal
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW tel.: 56 658 05 50 kom.: 796 306 041 email: l.sokal@plichta.com.pl
Kamil Kroplewski
Kamil Kroplewski
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW kom.: 607030952 email: k.kroplewski@plichta.com.pl
Marker Salon Toruń ul. Wschodnia 38

Volkswagen Plichta

ul. Wschodnia 38

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9.00 - 19.00 sobota 9.00 - 15.00

Serwis

tel.: 56 658 05 80 email: vwserwis.torun@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00

Części i Akcesoria

tel.: 56 658 05 85 email: czesci.torun@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00
Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Specjalista ds. Gwarancji tel.: 726640298 email: j.pawlowski@plichta.com.pl
Wojciech Strom
Wojciech Strom
Doradca Serwisowy kom.: 570164572 email: w.strom@plichta.com.pl
Mateusz Krywald
Mateusz Krywald
Doradca Serwisowy kom.: 570164170 email: m.krywald@plichta.com.pl
Józef Gerke
Józef Gerke
Doradca Serwisowy kom.: 721392944 email: j.gerke@plichta.com.pl
Piotr Smardzewski
Piotr Smardzewski
Doradca Serwisowy kom.: 609108745 email: p.smardzewski@plichta.com.pl
Karolina Poniatowska- Gorząd
Karolina Poniatowska- Gorząd
Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 56 658 05 50 kom.: 690-050-332 email: k.poniatowska-gorzad@plichta.com.pl
Krzysztof Zwoliński
Krzysztof Zwoliński
Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 56 658 05 50 kom.: 535 526 330 email: k.zwolinski@plichta.com.pl
Hubert Cieśla
Hubert Cieśla
Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen; Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej tel.: 56 658 05 50 kom.: 577 500 223 email: h.ciesla@plichta.com.pl
Adrian Makowski
Adrian Makowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 56 658 05 50 kom.: 509 620 663 email: a.makowski@plichta.com.pl
Daniel Orzechowski
Daniel Orzechowski
Kierownik Działu Handlowego Samochodów Osobowych tel.: 56 658 05 50 kom.: 690 050 644 email: d.orzechowski@plichta.com.pl
Aleksandra Śliwińska
Aleksandra Śliwińska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 56 658 05 50 kom.: 726 640 491 email: a.sliwinska@plichta.com.pl
Barbara Woźniak
Barbara Woźniak
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 56 658 05 50 kom.: 577 500 551 email: b.wozniak@plichta.com.pl
Łukasz Sokal
Łukasz Sokal
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW tel.: 56 658 05 50 kom.: 796 306 041 email: l.sokal@plichta.com.pl
Kamil Kroplewski
Kamil Kroplewski
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW kom.: 607030952 email: k.kroplewski@plichta.com.pl
Aktualności